Pralka Camry CR 8054 biały (84501900)
Zdjęcia 10 |
Camry CR 8054 |
|
Ładowanie do 1 kg do wirowania.
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Camry 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Camry.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Camry CR 8054 biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Camry CR 8054 pralka przenośna pralka na kemping do małych gospodarstw dom | 222 zł |
Pralko-wirówka turystyczna Camry CR 8054 | 296 zł |
Pralka turystyczna Camry CR 8054 Pralko-wirówka turystyczna AGDW-PRA-CMY-0 | 240 zł |
Pralko-wirówka turystyczna CAMRY CR 8054 | 256 zł |
Pralko-wirówka turystyczna CAMRY CR 8054 | 256 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →