Pralka Whirlpool TDLR 7220SS PL/N biały
Zdjęcia 9 |
Whirlpool TDLR 7220SS PL/N biały |
|
Pralka ładowana od góry marki Whirlpool to urządzenie wypuszczone na rynek w 2023 roku, które można zaliczyć do rozwiązań ze średniej półki cenowej. Model o szerokości korpusu 40 cm i głębokości 60 cm pozwala jednorazowo usunąć zabrudzenia z 7 kg prania, co czyni go doskonałym wyborem do małych mieszkań. Użytkownicy mają dostęp do 14 programów, dla których optymalne warunki prania ustala autorska technologia 6th Sense z czujnikami wagowymi i innymi czujnikami.
Pralka Whirlpool TDLR 7220SS PL/N posiada między innymi program delikatny i szybki, osobny tryb Kolory do delikatnej pielęgnacji kolorowych rzeczy. Na uwagę zasługuje także 2,5-godzinny tryb dezynfekcji w temperaturze 60 stopni Celsjusza, który otrzymał certyfikat SSOG potwierdzający skuteczne usuwanie bakterii. Inne cechy modelu to prędkość wirowania na poziomie 1200 obr./min przy poziomie hałasu dochodzącym do 78 dB, płynny ruch drzwiczek klapy (w celu ułatwienia załadunku/rozładunku prania) oraz obecność wyświetlacza LED, który m.in. rzeczy, odlicza czas do zakończenia prania. Zużycie energii przez pralkę odpowiada klasie E (nowej), a zużycie na 100 cykli nie przekroczy 78 kWh, podczas gdy średnio potrzeba 45 litrów wody na raz.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Kup Whirlpool TDLR 7220SS PL/N biały
Pralka Whirlpool Corporation TDLR7220SS SP/N 1200 rpm Biały 7 kg 210G00002 | 2 348 zł |
Whirlpool Pralka NTDLR7220SSPLN 107998 | 1 527 zł |
Whirlpool TDLR 7220SS PL/N 7kg 1200obr/min | 1 394 zł |
Whirlpool Tdlr7220ss 7kg 1200 Rpm Top Load Washing Machine Biały 7 kg / EU | 1 576 zł |