Pralka Whirlpool FFWDB 864349 BV EE biały
Zdjęcia 13 |
Whirlpool FFWDB 864349 BV EE biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFWDB 864349 BV EE biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDB 864349 BV EE Biały, Czarne drzwi | 2 399 zł |
Whirlpool Pralko-suszarka FFWDB864349BVEE HWWHRRS864349BV | 2 199 zł |
Whirlpool Pralko-suszarka FFWDB864349BVEE 125956 | 2 199 zł |
Pralko-suszarka Whirlpool WHIRLPOOL FFWDB 864349 BV EE | 2 199 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →