Pralka Whirlpool AWH 912S PRO srebrny
Zdjęcia 4 |
Whirlpool AWH 912S PRO srebrny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AWH 912S PRO srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka przemysłowa WHIRLPOOL AWH 912S PRO 9kg 1200 obr | 4 300 zł |
Pralka przemysłowa WHIRLPOOL AWH912 S/PRO | 3 888 zł |
Pralka przemysłowa WHIRLPOOL AWH 912S PRO 9kg 1200 obr 859991660640 | 4 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →