Pralka Whirlpool AWG 1114 SD srebrny
Zdjęcia 4 |
Whirlpool AWG 1114 SD srebrny |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool AWG 1114 SD srebrny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL AWG 1114SD profesjonalna pralka 11 kg 869991655660 | 5 952 zł |
Whirlpool Pralka przemysłowa AWG1114SD HWWHRRFP1114SD0 | 4 630 zł |
Whirlpool Pralka przemysłowa AWG1114SD 94278 | 4 630 zł |
Pralka Whirlpool AWG 1114 S/D | 4 548 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →