Pralka Whirlpool FFB 7038 W biały
Zdjęcia 8 |
Whirlpool FFB 7038 W biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFB 7038 W biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 BV PL 7kg 1000 obr | 1 650 zł |
Pralka Whirlpool FFB 7038 W PL 859991597030 | 1 619 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 BV PL 7kg 1000 obr | 1 650 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 BV PL 7kg 1000 obr FFB7038BVPL | 1 342 zł |
Pralka Whirlpool FFB 7038 WV PL | 1 569 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →