Suszarka Candy Smart Pro CSO4 H7A1DE (31101770)
Candy Smart Pro CSO4 H7A1DE |
|
Przedstawiciel linii Smart Pro marki Candy, jest to średniobudżetowa suszarka z pompą ciepła i możliwością zdalnego sterowania. Dzięki temu model wyposażony jest w dwa moduły komunikacji bezprzewodowej jednocześnie - Bluetooth i Wi-Fi, dzięki czemu można komunikować się z urządzeniem za pośrednictwem smartfona z niewielkiej odległości (na przykład z innego pokoju) i niemal wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.
jest zasięg Internetu. Aplikacja mobilna nie tylko powiela główne sterowanie suszarnią, ale także umożliwia tworzenie własnych cykli i/lub otrzymywanie powiadomień o stanie pracy itp. Suszarka Candy Smart Pro CSO4 H7A1DE pozwala załadować do 7 kg prania (co wystarczy dla dużych i średnich rodzin) i ma stosunkowo małą głębokość korpusu (46,5 cm bez wystających elementów), co zadowoli osoby o ciasnym mieszkaniu warunki.
Użytkownicy mają dostęp do 15 programów, w tym kilku szybkich cykli, których czas trwania nie przekracza półtorej godziny. Ważne jest, aby tryb dla wełny posiadał certyfikat firmy Woolmark, co potwierdza delikatny wpływ na odpowiednie produkty. Całkiem znane ustawienia opóźnionego startu i czasu cyklu uzupełniają regulacja stopnia wysuszenia oraz funkcja zapobiegająca zagnieceniom Super Easy, która ma za zadanie minimalizować ilość zagnieceń. Osobno warto podkreślić ochronę dzieci, umiarkowany poziom hałasu (do 67 dB) oraz klasę zużycia energii A+.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy Smart Pro CSO4 H7A1DE
Wszystkie ceny 9 →CANDY Smart CSO4H7A1DE-S suszarka Slim Pompa ciepła 7 kg Wi-Fi Bluetooth Ł | 2 959 zł |
Candy Suszarka slim z pompą ciepła CSO4 H7A1DE-S HWCDYSK31102455 | 2 389 zł |
Candy Suszarka slim z pompą ciepła CSO4 H7A1DE-S 95569 | 2 389 zł |
Suszarka Candy Slim CSO4H7A1DE-S Pompa ciepła 7kg Smart Pro Wi-Fi | 2 239 zł |