Suszarka Candy Smart Pro CSOE H8A2TE (31102180)
Zdjęcia 3 |
Candy Smart Pro CSOE H8A2TE |
|
Stosunkowo niedroga suszarka z pompą ciepła marki Candy to urządzenie o udźwigu do 8 kg, sterowane zdalnie i opatentowanym systemem zbierania kondensatu Easy Case. Tym samym na drzwiach umieszczono autorski, 5-litrowy zbiornik na płyn, który m.in. umożliwia wizualną kontrolę napełnienia. Można go łatwo zdjąć i wyposażyć w uchwyt do przenoszenia, a zebraną wodę można ponownie wykorzystać np.
do podlewania roślin domowych. Do interakcji z urządzeniem, oprócz zwykłego panelu z przełącznikiem obrotowym i czujnikami, proponuje się wykorzystanie aplikacji mobilnej hOn. Nie tylko powiela główne opcje, ale także zapewnia dostęp do dodatkowych cykli suszenia, udostępnia powiadomienia informacyjne i podpowiedzi, takie jak Snap&Dry (można zrobić zdjęcie prania po praniu, a sama automatyka zasugeruje optymalny tryb pracy).
Suszarka Candy Smart Pro CSOE H8A2TE obsługuje 15 programów, w tym kilka opcji szybkiego suszenia (trwających od 30 minut do 1,5 godziny). Program wełniany posiada aprobatę renomowanej firmy Woolmark, dzięki czemu o odpowiadające mu elementy garderoby mamy gwarancję, że będą naprawdę pielęgnowane. Wśród opcji dodatkowych warto wyróżnić funkcję zapobiegającą zagnieceniom, możliwość konfiguracji nie tylko czasu, ale stopnia wysuszenia oraz timer opóźnienia do 24 godzin. Warto wziąć pod uwagę, że model odpowiada klasie zużycia energii A++, jednak nie jest zbyt cichy (aż 67 dB).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Kup Candy Smart Pro CSOE H8A2TE
Wszystkie ceny 9 →CANDY Suszarka CANDY CSOE H8A2TE-S Biały | 2 099 zł |
Suszarka Candy CSOE H8A2TE-S 31102180 | 2 399 zł |
Suszarka CANDY CSOE H8A2TE-S SmartPro | 2 099 zł |
Suszarka CANDY CSOE H8A2TE-S SmartPro 31102180 | 2 099 zł |