Suszarka Candy Smart Pro CSO4 H7A2DE-S
Zdjęcia 4 |
Candy Smart Pro CSO4 H7A2DE-S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro CSO4 H7A2DE-S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Cso4 H7A2De-S suszarka do prania 7 kg ASCCNDCSO4H7A2 | 1 780 zł |
Suszarka CANDY CSO4H7A2DE-S | 2 828 zł |
Suszarka CANDY CSO4H7A2DE-S 31102375 | 2 800 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →