Suszarka Candy Relax CR4 H7A1DE-S
Candy Relax CR4 H7A1DE-S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Relax CR4 H7A1DE-S
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CR4H7A1DES Suszarka Slim 7 kg klasa a Pompa Ciepła CR4 H7A1DE-S | 2 064 zł |
Candy Smart CR4 H7A1DE-S Slim 46,5cm 7kg | 1 886 zł |
Candy Smart CR4 H7A1DE-S Slim 46,5cm 7kg | 1 886 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →