Suszarka Candy Smart Pro BCTD H7A1TE-S
Candy Smart Pro BCTD H7A1TE-S |
|
Możliwość wbudowania pod blat.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart Pro BCTD H7A1TE-S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy Smart Pro BCTD H7A1TE-S Suszarka do kondensacji Wbudowany pojemnik 7 | 3 204 zł |
Candy Suszarka do zabudowy BCTD H7A1TE-S HZCDYSK31900525 | 2 340 zł |
Suszarka CANDY BCTD H7A1TE-S | 2 340 zł |
Candy Suszarka do zabudowy BCTD H7A1TE-S 70311 | 2 318 zł |
Suszarka CANDY BCTD H7A1TE-S | 2 340 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →