Pralka Whirlpool TDLR 6040S PL/N biały
Zdjęcia 12 |
Whirlpool TDLR 6040S PL/N biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool TDLR 6040S PL/N biały
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Pralka NTDLR6040SPLN Net Net HWWHRRG6040SPLN | 1 499 zł |
Pralka WHIRLPOOL MTDLR 6040S PL/N 6 kg 1000 obr | 1 450 zł |
Pralka Whirlpool TDLR 6040S PL/N 859991653500 | 1 599 zł |
Whirlpool Pralka NTDLR6040SPLN Net Net 125955 | 1 499 zł |
Pralka WHIRLPOOL MTDLR 6040S PL/N 6 kg 1000 obr | 1 450 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →