Pralka Whirlpool FFB 6238 W biały (859991595920)
Zdjęcia 7 |
Whirlpool FFB 6238 W biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFB 6238 W biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool FFB 6238 W PL 6kg 1200obr/min | 1 499 zł |
Pralka Wolnostojąca WHIRLPOOL D 859991595920 | 1 495 zł |
Whirlpool FFB 6238 W PL 6kg 1200obr/min | 1 499 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB6238WPL (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 599 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB6238WPL (22) 877 77 77 Raty 0 Indywidualne Wyceny! | 1 599 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →