Пральна машина Whirlpool FFB 7038 W білий
Фото 8 |
Whirlpool FFB 7038 W білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool FFB 7038 W білий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pralka Whirlpool FFB 7038 W PL 859991597030 | 1 619 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 BV PL 7kg 1000 obr | 1 650 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 BV PL 7kg 1000 obr FFB7038BVPL | 1 342 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 7038 WV PL | 1 539 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →