Pralka Whirlpool FFB 9258 SV biały (FFB 9258 SV PL)
Zdjęcia 10 |
Whirlpool FFB 9258 SV biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFB 9258 SV biały
Wszystkie ceny 17 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL Biały | 1 449 zł |
Whirlpool Pralka FFB9258SVPL Net Net HWWHRRFS9285VPL | 1 599 zł |
Whirlpool FFB 9258 SV PL | 1 449 zł |
Pralka WHIRLPOOL FFB 9258 SV PL 9kg 1200 obr | 1 449 zł |
Pralka Whirlpool FFB 9258 SV PL 859991637030 | 1 699 zł |
pokaż 12 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →