Pralka Whirlpool WRSB 7238 BB EU biały (869991658140)
Zdjęcia 8 |
Whirlpool WRSB 7238 BB EU biały 2022 rok |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WRSB 7238 BB EU biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool WRSB 7238 BB EU | 1 596 zł |
Pralka WHIRLPOOL WRSB 7238 BB EU 7kg 1200 obr | 1 636 zł |
Whirlpool WRSB 7238 BB EU Slim 7kg 1200obr/min | 1 596 zł |
Pralka WHIRLPOOL WRSB 7238 BB EU 7kg 1200 obr | 1 949 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →