Pralka Amica MGAWSG814BiS biały
Zdjęcia 12 |
Amica MGAWSG814BiS biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica MGAWSG814BiS biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Amica MGAWSG814BiS 1193975 | 1 799 zł |
Pralka Amica Mgawsg814Bis 8Kg 1400 Obr/Min 60Cm | 1 799 zł |
Pralka AMICA MGAWSG814BiS I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 843 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →