Pralka Amica TWA1T712DLS biały
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Amica TWA1T712DLS biały 2022 rokpara |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica TWA1T712DLS biały
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T712DLS HWAMIRG1T712DLS | 1 749 zł |
Pralka Amica TWA1T712DLS 1191807 | 1 749 zł |
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T712DLS 69391 | 1 752 zł |
Pralka Amica TWA1T712DLS | 1 678 zł |
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T712DLS 69391 | 1 749 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →