Pralka Amica TWA1T610DLS biały
Zdjęcia 6 |
Amica TWA1T610DLS biały 2022 rokpara |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica TWA1T610DLS biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T610DLS HWAMIRG1T610DLS | 1 649 zł |
Pralka Amica TWA1T610DLS 1191806 | 1 649 zł |
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T610DLS 69390 | 1 650 zł |
Pralka Wolnostojąca AMICA D 1191806 | 1 852 zł |
Amica Pralka ładowana od góry TWA1T610DLS 69390 | 1 649 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →