Pralka Amica NWAS712DL biały
Amica NWAS712DL biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica NWAS712DL biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka slim NWAS712DL HWAMIRFLAS712DL | 1 239 zł |
Amica Pralka slim NWAS712DL 113676 | 1 322 zł |
Pralka wolnostojąca Amica NWAS712DL 7kg | 1 193 zł |
Amica Pralka slim NWAS712DL 113676 | 1 239 zł |
Pralka Amica NWAS712DL | 1 287 zł |
Amica NWAS712DL Pralka Slim o Klasie Energetycznej D | 1 309 zł |
Pralka ładowana od frontu AMICA NWAS712DL I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 339 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →