Pralka Amica NWAS610DL biały (1193958)
Amica NWAS610DL biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Amica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Amica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Amica NWAS610DL biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Amica Pralka slim NWAS610DL HWAMIRFLAS610DL | 1 249 zł |
Amica Pralka slim NWAS610DL 113395 | 1 249 zł |
Pralka Wolnostojąca Amica Nwas610Dl 6Kg | 1 262 zł |
Pralka AMICA NWAS610DL I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 216 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →