Pralka Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE biały
Zdjęcia 12 |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Whirlpool Pralko-suszarka FFWDD1076258SVEE HWWHRRS1076258S | 2 599 zł |
Whirlpool FFWDD 1076258 SV EE | 2 319 zł |
Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDD 1076258 SV EE | 2 319 zł |
Whirlpool Pralko-suszarka FFWDD1076258SVEE 129328 | 2 599 zł |
Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDD 1076258 SV EE | 2 319 zł |
Pralko-suszarka WHIRLPOOL FFWDD 1076258 SV EE FFWDD1076258SVEE | 2 348 zł |
Whirlpool Pralko-suszarka FFWDD1076258SVEE 129328 | 2 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →