Pralka Samsung WW70AGAS21TE/EO biały
Zdjęcia 9 |
Samsung WW70AGAS21TE/EO biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW70AGAS21TE/EO biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Samsung WW70AGAS21TE | 1 999 zł |
Pralka Samsung WW70AGAS21TE Eco Bubble | 1 999 zł |
Pralka Samsung Ww70Agas21Te Eco Bubble 7Kg 1200Prm | 1 999 zł |
Pralka SAMSUNG WW70AGAS21TE Zapytaj o Rabat ! | 1 849 zł |
Pralka SAMSUNG WW70AGAS21TE I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 ! | 1 929 zł |
Pralka SAMSUNG WW70AGAS21TE Zapytaj o Rabat ! | 1 849 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →