Пральна машина Samsung WW60A3120WE білий
Відео 1Фото 11 |
Samsung WW60A3120WE білий 2022 рік |
|
Порівняно недорога пральна машина з базовою місткістю барабана, представлена на ринку популярним південнокорейським брендом Samsung у 2022 році. Пристрій цього типу насамперед може зацікавити користувачів, які шукають класичну та недорогу модель від перевіреного виробника. В основі техніки знаходиться цифровий інверторний двигун Digital Inverter, надійність та довговічність якого підтверджується 10-річною гарантією від виробника.
За один робочий цикл пральна машина Samsung WW60A3120WE здатна випрати до 6 кг білизни, при цьому витрата води на повний цикл не перевищує 43 л. Модель з подібною місткістю швидше підійде для сімейства з 1-2 людей, але при цьому і глибина корпусу пристрою зменшена до 44 см, що спрощує розміщення техніки в приміщеннях з вільним простором. Що ж до програмної начинки, то в розпорядженні користувача знаходиться набір з 12 режимів спеціалізованого прання, включаючи окремі режими для дитячого одягу, верхнього одягу, очищення барабана і навіть 15-хвилинний режим швидкого прання. Швидкість центрифуги може регулюватися в межах до 1200 об/хв, при цьому на максимальній швидкості техніка здатна забезпечити на виході нижню білизну з мінімальною залишковою вологістю, що істотно скорочує подальшу сушіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung WW60A3120WE білий
Усі ціни 20 →Samsung WW60A3120WE/ET Slim pralka wolnostojąca 6 kg 1200 obr/min para ład | 2 341 zł |
Samsung Pralka WW60A3120WE HWSAMRFL60A3120 | 1 699 zł |
Pralka SAMSUNG WW60A3120WE 6kg 1200obr C f.parowe | 1 699 zł |
Pralka Samsung WW60A3120WE AGDW-PRA-SAM-225 | 1 656 zł |
Pralka Samsung Slim WW60A3120BE | 1 849 zł |