Пральна машина Samsung WW80CGC04DAE/EO білий
Фото 9 |
Samsung WW80CGC04DAE/EO білий |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung WW80CGC04DAE/EO білий
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pralka Samsung WW80CGC04DAEEC 60 cm 1400 obr/min 8 kg 8806095210247 | 2 698 zł |
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW80CGC04DAE 8kg 1400 obr. EcoBubble SmartThings Bi | 1 929 zł |
Samsung Pralka WW80CGC04DAE HWSAMRFS80CGC04 | 2 199 zł |
Samsung Samsung WW80CGC04DAE, Pralka EcoBubble™, 8 kg, biała WW80CGC04DAEE | 1 899 zł |
Pralka SAMSUNG WW80CGC04DAE AI Energy Mode EcoBubble 8kg 1400 obr | 1 899 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →