Pralka Samsung WW80CGC04DAE/EO biały
Zdjęcia 9 |
Samsung WW80CGC04DAE/EO biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung WW80CGC04DAE/EO biały
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Samsung WW80CGC04DAEEC 60 cm 1400 obr/min 8 kg 8806095210247 | 2 698 zł |
SAMSUNG Pralka SAMSUNG WW80CGC04DAE 8kg 1400 obr. EcoBubble SmartThings Bi | 1 899 zł |
Samsung Pralka WW80CGC04DAE HWSAMRFS80CGC04 | 2 199 zł |
Samsung Samsung WW80CGC04DAE, Pralka EcoBubble™, 8 kg, biała WW80CGC04DAEE | 1 899 zł |
Pralka SAMSUNG WW80CGC04DAE AI Energy Mode EcoBubble 8kg 1400 obr | 1 899 zł |
pokaż 5 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →