Pralka Candy RapidO RO4 1274 DWMT/1-S biały (31018850)
Zdjęcia 9 |
Candy RapidO RO4 1274 DWMT/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy RapidO RO4 1274 DWMT/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pralka Candy Candy Washing Machine RO4 1274DWMT/1-S Energy efficiency clas | 1 576 zł |
Candy RapidO RO4 1274DWMT/1-S Slim 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto OleOle.plZłóż skargę | 1 395 zł |
Candy RapidO RO4 1274DWMT/1-S Slim 7kg 1200obr/minAutomatyka prania:tak;Auto RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 395 zł |
Pralka Candy RO4 1274DWMT/1-S Klasa efektywności energetycznej A, ładowani | 2 262 zł |
Seria Candy RapidO (szybkie programy)Porównaj w tabeli →
od 1 699 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 300 zł
pranie 8 kg, suszenie 5 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 608 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 700 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 861 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 536 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 524 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 502 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 2 799 zł
pranie 14 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 2 799 zł
pranie 14 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 80 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 699 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 531 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 660 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 949 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 898 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 697 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1600 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 748 zł
pranie 8 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 2 129 zł
pranie 9 kg, suszenie 6 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 15 programów, pranie parowe, Wi-Fi
od 2 300 zł
pranie 9 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, Wi-Fi
od 1 687 zł
pranie 10 kg, wirowanie 1500 obr./min, klasa B, poziom hałasu 78 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 699 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 13 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 647 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 589 zł
pranie 6 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom
od 1 565 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1300 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 649 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, cicha, poziom hałasu 72 dB, klasa A, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 536 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom, Wi-Fi
od 1 800 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 77 dB, klasa C, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe, inteligentny dom
od 1 400 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 75 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 14 programów, bez suszarki, napęd bezpośredni, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 629 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 79 dB, klasa C, klasa energetyczna: D, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe, Wi-Fi
od 1 589 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 76 dB, klasa energetyczna: A, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 600 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1200 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: C, niskie zużycie wody, 15 programów, bez suszarki, pranie parowe
od 1 499 zł
pranie 7 kg, wirowanie 1400 obr./min, klasa B, poziom hałasu 74 dB, klasa energetyczna: A+++, niskie zużycie wody, 16 programów, bez suszarki, pranie parowe