Suszarka Gorenje DNE83/GN
Zdjęcia 14 |
Gorenje DNE83/GN |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje DNE83/GN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE Suszarka z pompą ciepła GORENJE DNE83/GNPL 8kg NatureDry AutoDrain | 2 549 zł |
Suszarka Gorenje DNE83/GN 742979 | 2 749 zł |
Suszarka do ubrań Gorenje Suszarka DNE83/GNPL | 2 559 zł |
Suszarka Gorenje DNE83/GN A+++ LED 8kg Pompa ciepła | 2 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →