Pralka Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S biały (31010535)
Zdjęcia 5 |
Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S biały |
|
Co oznaczają symbole na metkach odzieżowych?Rozszyfrowanie piktogramów oznaczających pranie, wirowanie, suszenie, prasowanie, wybielanie i czyszczenie chemiczne rzeczy
Ile prania można załadować do pralki i jak określić dopuszczalny ładunek?Ile prania może „przyjąć” Twoja pralka i dlaczego warto stosować się do tych zaleceń
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Candy 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Candy.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Candy Smart CSWS 4962DWE/1-S biały
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Candy CSWS 4962DWE/1-S Pralko-suszarka 96 Kg 1400 obrotów Parowy Opóźniony | 2 480 zł |
Candy Pralko-suszarka CSWS 4962DWE/1-S HWCDYRS31010535 | 1 999 zł |
Candy Pralko-suszarka CSWS 4962DWE/1-S 68013 | 1 999 zł |
Pralko-Suszarka Candy Csws596Twmce/1-S 9/6Kg | 1 974 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →