Lodówka MPM 125-CZ-08/E biały
Zdjęcia 3 |
MPM 125-CZ-08/E biały |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup MPM 125-CZ-08/E biały
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka MPM 125-CZ-08/E 115cm Biała | 889 zł |
Lodówka MPM 125-CZ-08/E 115cm Biała 125-CZ-08-E | 889 zł |
MPM MPM-125-CZ-08/E 115cm Biały | 889 zł |
MPM MPM-125-CZ-08/E 115cm Biały | 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka MPM-125-CZ-08/E - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 899 zł |
Mpm Mpm-125-cz-08/e Combi Fridge Przezroczysty 129 Liters / EU Plug AGDMPM | 1 181 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →