Холодильник MPM 206-CZ-25 чорний
Фото 5 |
MPM 206-CZ-25 чорний 2022 рік |
|
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MPM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MPM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MPM 206-CZ-25 чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
MPM Lodówka MPM MPM-206-CZ-25 Czarny | 1 099 zł |
Lodówka MPM 206-CZ-25 143cm Czarna | 1 124 zł |
Lodówka MPM 206-CZ-25 143cm Czarna MPM-206-CZ-25 | 1 199 zł |
MPM 206-CZ-25 143cm Czarny | 1 199 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →