Холодильник Whirlpool WFNF 81E OX сріблястий
Whirlpool WFNF 81E OX сріблястий |
|
Технологія 6th sense автоматично знижує температуру при додаванні нових продуктів.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Whirlpool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Whirlpool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Whirlpool WFNF 81E OX сріблястий
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL WFNF81EOX1 Inox | 2 199 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka WFNF 81E OX HWWHRLK2D81EOX0 | 2 099 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka WFNF 81E OX 53799 | 2 099 zł |
Lodówka Whirlpool WFNF 81E OX 1 | 1 979 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka WFNF 81E OX 53799 | 2 099 zł |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →