Lodówka Whirlpool WFNF 81E OX srebrny
Whirlpool WFNF 81E OX srebrny |
|
Technologia 6th sense automatycznie obniża temperaturę po dodaniu nowych produktów.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool WFNF 81E OX srebrny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka Whirlpool WFNF 81E OX1 8003437903304 | 2 610 zł |
WHIRLPOOL Lodówka WHIRLPOOL WFNF81EOX1 Inox | 2 199 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka WFNF 81E OX HWWHRLK2D81EOX0 | 2 099 zł |
Whirlpool Chłodziarko-zamrażarka WFNF 81E OX 53799 | 2 099 zł |
Lodówka WHIRLPOOL F 8003437903304 | 2 398 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →