Mikser planetarny Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT czarny
Zdjęcia 7 |
Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT czarny 2022 rokCreate biały czarny |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux Robot planetarny Create 5 E5KM1-4BPT | 1 199 zł |
Robot planetarny Electrolux E5KM1-4BPT | 1 351 zł |
Robot kuchenny Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT Czarny | 1 128 zł |
Robot ELECTROLUX E5KM1-4BPT od ręki ! Wysyłka 24h! | 1 099 zł |
Robot ELECTROLUX E5KM1-4BPT od ręki ! Wysyłka 24h! | 1 099 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości robota kuchennego Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT:
- Pokrywka przeciwbryzgowa z otworem na produkty
- Podświetlenie misy
Modyfikacje Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT
Ceny na Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT |
---|---|---|---|---|
Electrolux Create 5 E5KM1-4SWB biały | od 999 zł | 6 oferty | ||
Electrolux Create 5 E5KM1-4BPT czarny | od 1 099 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →