Mikser Electrolux Create 3 E4SB1-4ST stal nierdzewna
Zdjęcia 11 |
Electrolux Create 3 E4SB1-4ST |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Create 3 E4SB1-4ST stal nierdzewna
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy ELECTROLUX E4SB1-4ST (Sportowy) + 1 bidon w komplecie | 250 zł |
Electrolux Blender kielichowy Create 4 E4SB1-4ST | 239 zł |
Blender kielichowy ELECTROLUX E4SB1-4ST (Sportowy) + 1 bidon w komplecie | 250 zł |
Blender kielichowy Electrolux E4SB1-4ST | 241 zł |
Blender kielichowy ELECTROLUX E4SB1-4ST (Sportowy) + 1 bidon w komplecie | 250 zł |
Blender stołowy Electrolux Create 4 E4SB1-4ST | 230 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →