Mikser Berlinger Haus Black Rose BH-9164 czarny
Zdjęcia 12 |
Berlinger Haus Black Rose BH-9164 |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Black Rose BH-9164 czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy Black Rose, 250 W, 2 butelki | 169 zł |
Berlinger Haus,Blender Kielichowy Black Rose Collection Bh-9164 250 W, 250 | 149 zł |
Blender kielichowy personalny BERLINGER HAUS Black Rose BH/9164 250 W | 153 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →