Mikser Electrolux Create 3 E3SB1-4ST stal nierdzewna
Zdjęcia 12 |
Electrolux Create 3 E3SB1-4ST |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Electrolux 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Electrolux.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Electrolux Create 3 E3SB1-4ST stal nierdzewna
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Electrolux E3Sb1-4St Blender Srebrny/Czarny 600 ml | 188 zł |
Blender Electrolux Create 3 E3SB1-4ST | 185 zł |
ELECTROLUX E3SB1-4ST 7332543836727 | 190 zł |
Electrolux Blender kielichowy (sportowy) Create 3 E3SB1-4ST | 199 zł |
Blender kielichowy Electrolux E3SB1-4ST | 232 zł |
Electrolux,Blender Sportowy E3Sb1-4St, Srebrny ,300 W | 195 zł |
Blender Electrolux Create 3 E3SB1-4ST | 185 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →