Mikser ETA ActivMix Team 1103 90000 srebrny (ETA110390000)
Zdjęcia 9 |
ETA ActivMix Team 1103 90000 2022 rokshaker |
|
Zawiera 3 przenośne butelki sportowe, 2 0,6 l i jedną 0,3 l, wykonane z wytrzymałego tritanu.
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ETA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ETA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ETA ActivMix Team 1103 90000 srebrny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender kielichowy ETA ActivMix Team 110390000 (Sportowy) + 2 bidony w kom | 207 zł |
Blender ETA Activmix Team ETA110390000***BLENDER PERSONALNY, 19 000 OBR/MI | 179 zł |
Blender kielichowy ETA ActivMix Team 110390000 (Sportowy) + 2 bidony w kom | 200 zł |
Blender kielichowy Eta Activmix Team ETA110390000 | 179 zł |
Blender kielichowy personalny ETA ActivMix Team 110390000 350 W | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →