Блендер ETA ActivMix Team 1103 90000 сріблястий (ETA110390000)
Фото 9 |
ETA ActivMix Team 1103 90000 2022 рікшейкер |
|
У комплекті 3 переносні спортивні пляшки, 2 ємністю 0,6 л та одна ємністю 0,3 л із надміцного тритану.
Занурювальний чи стаціонарний блендер – чим відрізняються і що краще?Для яких задач краще купити стаціонарний блендер, а для яких занурювальний
Як вибрати міксерГоловні параметри, які допоможуть підібрати міксер для ваших задач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ETA ActivMix Team 1103 90000 сріблястий
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Blender kielichowy ETA ActivMix Team 110390000 (Sportowy) + 2 bidony w kom | 207 zł |
Blender ETA Activmix Team ETA110390000***BLENDER PERSONALNY, 19 000 OBR/MI | 179 zł |
Blender kielichowy ETA ActivMix Team 110390000 (Sportowy) + 2 bidony w kom | 200 zł |
Blender kielichowy Eta Activmix Team ETA110390000 | 179 zł |
Blender kielichowy personalny ETA ActivMix Team 110390000 350 W | 179 zł |
Blender stołowy ETA ActivMix Team 1103 90000 Czarny/INOX | 207 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →