Zestaw naczyń Tefal Duetto+ G732SA55
Zdjęcia 30 |
Tefal Duetto+ G732SA55 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Duetto+ G732SA55
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Zestaw garnków TEFAL Duetto+ z patelnią 10 elementów Srebrny | 589 zł |
Zestaw patelni i garnków z pokrywkami TEFAL DUETTO+ - 10 elementów | 695 zł |
Tefal Duetto+ G732SA55 10 elementów DO-NK-ZES-TEF-073 | 599 zł |
Tefal Zestaw garnków TEFAL Duetto+ 10 elem. G732SA55 | 611 zł |
Tefal ZESTAW GARNKÓW TEFAL DUETTO+ 10 ELEMENTÓW G732SA55 | 823 zł |
Zestaw garnków ze stali nierdzewnej 10 el. Duetto+ – Tefal | 749 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →