Patelnia De Buyer Mineral B 5610.36 36 cm
De Buyer Mineral B 5610.36 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog De Buyer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele De Buyer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje De Buyer Mineral B 5610.36
Ceny na De Buyer Mineral B 5610.36 |
---|---|---|---|---|
De Buyer Mineral B 5610.20 20 cm | od 199 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5610.24 24 cm | od 239 zł | 4 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5610.26 26 cm | od 315 zł | 1 oferta | ||
De Buyer Mineral B 5610.28 28 cm | od 339 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5610.32 32 cm | od 369 zł | 3 oferty | ||
De Buyer Mineral B 5610.36 36 cm | od 366 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →