Patelnia Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 cm
Zdjęcia 7 |
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS EBONY ROSEWOOD BH-1712 | 75 zł |
Patelnia Berlinger Haus Ebony 20cm | 79 zł |
Patelnia Berlinger Haus Rosewood Line, czarny, 20 cm, BH/1712 | 80 zł |
PATELNIA GRANITOWA 20cm BERLINGER HAUS EBONY ROSEWOOD BH-1712 | 96 zł |
PATELNIA GRANITOWA 24cm BERLINGER HAUS EBONY ROSEWOOD BH-1713 | 89 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713
Ceny na Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1713 24 cm | od 75 zł | 9 oferty | ||
Berlinger Haus Ebony Rosewood BH-1714 28 cm | od 105 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →