Patelnia grillowa Berlinger Haus Primal Gloss BH-6578 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6578 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Primal Gloss BH-6578 28 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Berlinger Haus Primal Gloss Collection patelnia grillowa BH/6578 czarny sh | 106 zł |
PATELNIA GRILLOWA BERLINGER HAUS 28cm BH-6578 PRIMAL GLOSS | 149 zł |
Patelnia grillowa Berlinger Haus Primal Gloss Collection, czarny, 28 cm, B | 140 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →