Garnek Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Zdjęcia 5 |
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 4.1 l6.1 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GARNEK TYTANOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6572 PRIMAL GLOSS | 179 zł |
Garnek Berlinger Haus Primal Gloss, czarny, 24 cm, BH/6572 | 192 zł |
Garnek Tytanowy 24cm Berlinger Haus Bh-6572 Primal Gloss Lumarko! | 209 zł |
GARNEK TYTANOWY 24cm BERLINGER HAUS BH-6572 PRIMAL GLOSS | 227 zł |
Modyfikacje Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572
Ceny na Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 |
---|---|---|---|---|
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6572 | od 179 zł | 4 oferty | ||
Berlinger Haus Primal Gloss BH-6573 | od 205 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →