Wok Berlinger Haus Monaco BH-7091 28 cm czarny
Zdjęcia 3 |
Berlinger Haus Monaco BH-7091 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Berlinger Haus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Berlinger Haus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Berlinger Haus Monaco BH-7091 28 cm czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia wok BERLINGER HAUS BH-7091 Monaco 28 cm | 175 zł |
WOK TYTANOWY 28cm BERLINGER HAUS BH-7091 MONACO | 159 zł |
Patelnia wok BERLINGER HAUS BH-7091 Monaco 28 cm | 175 zł |
Patelnia Berlinger Haus WOK TYTANOWY 28cm BERLINGER HAUS BH-7091 MONACO | 159 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →