Zestaw naczyń King Hoff KH-1421
King Hoff KH-1421 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-1421
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
8 ELEMENTOWY ZESTAW GARNKÓW KINGHOFF KH-1421 | 225 zł |
KING Hoff Garnki stalowe KingHoff KH 1421 zestaw garnków indukcja KH1421 | 197 zł |
Zestaw garnków KINGHOFF KH-1421, stal nierdzewna, 8 elementów | 203 zł |
Wyposażenie:
- Garnek z pokrywką Ø16 cm, wysokość ścianki 9,5 cm, pojemność 1,8 l
- Garnek z pokrywką Ø18 cm, wysokość ścianki 10,5 cm, pojemność 2,5 l
- Garnek z pokrywką Ø20 cm, wysokość ścianki 11,5 cm, pojemność 3,4 l
- Garnek z pokrywką Ø24 cm, wysokość ścianki 13,5 cm, pojemność 5,9 l
PolecamyPorównaj w tabeli →