Zestaw naczyń Ambition Berry 68879
Ambition Berry 68879 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ambition 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ambition.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ambition Berry 68879
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AMBITION Zestaw AMBITION BERRY 68879 Srebrny | 279 zł |
Ambition BERRY 68879 8 CZ | 205 zł |
ZESTAW GARNKÓW AMBITION BERRY 8ELEMENTÓW STAL NIERDZEWNA INDUKCJA | 205 zł |
Zestaw garnków ze stali nierdzewnej Berry 8 elementów Ambition | 285 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →