Chochla King Hoff KH-4322
King Hoff KH-4322 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4322
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RONDELEK STALOWY Z POKRYWĄ 14cm KINGHOFF CHEF 1L KH-4322 | 48 zł |
KingHoff Rondel 14cm KH-4322 | 57 zł |
KING Hoff Rondel stalowy Kinghoff KH 4322 1.0 L 18/10 z pokrywką INDUKCJA | 48 zł |
Rondelek Z Pokrywą 14Cm Kinghoff Kh-4322 1L | 57 zł |
Rondel z pokrywką Kinghof | 48 zł |
Rondelek Z Pokrywą 14cm Kinghoff Kh-4322 1l Lumarko! | 63 zł |
Modyfikacje King Hoff KH-4322
Ceny na King Hoff KH-4322 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4321 | od 39 zł | 4 oferty | ||
King Hoff KH-4322 | od 48 zł | 6 oferty | ||
King Hoff KH-4323 | od 55 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-4324 | od 62 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →