Patelnia Edenberg EB-754 20 cm
Zdjęcia 4 |
Edenberg EB-754 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Edenberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Edenberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Edenberg EB-754
Ceny na Edenberg EB-754 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-754 20 cm | od 30 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-755 22 cm | od 35 zł | 1 oferta | ||
Edenberg EB-757 26 cm | od 42 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →