Patelnia Klausberg KB-7305 16 cm
Klausberg KB-7305 16 cm18 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Klausberg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Klausberg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Klausberg KB-7305 16 cm
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia KLAUSBERG KB-7305 16 cm | 40 zł |
PATELNIA GRANITOWA 16cm KLAUSBERG KB-7305 | 36 zł |
Patelnia KLAUSBERG KB-7305 16 cm | 40 zł |
Patelnia Klausberg 16cm | 41 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Klausberg KB-7305
Ceny na Klausberg KB-7305 |
---|---|---|---|---|
Klausberg KB-7305 16 cm | od 29 zł | 14 oferty | ||
Klausberg KB-7306 18 cm | od 33 zł | 11 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →